Skuteczna i bezbolesna metoda leczenie trądziku Isolaz.

System isolaz został stworzony do zwalczania krostkowej i zaskórnikowej postaci trądziku. Tę formę terapii stosujemy w naszym gabinecie w Warszawie już począwszy od 2005, zatem od czasu pojawienia się produktu na rynku.  Isolaz z powodzeniem leczy łagodne i umiarkowane formy trądziku.

 

Metoda leczenia oparta na isolaz bazuje na technologii fotopneumatycznej, opartej na zastosowaniu światła szerokopasmowego wraz z sekwencją pneumatyczną, dzięki której zmieniamy optyczne właściwości skóry. Innymi słowy, fragment skóry zostaje najpierw zassany, a dopiero później poddany działaniu lasera. Taka kombinacja pozwala na skuteczniejsze niż dotychczas działanie. Isolaz w odróżnieniu od tradycyjnego lasera nie podrażnia mocno skóry. Działa na zasadzie próżni - pęcherzyki zapalne zostają rozerwane i potraktowane ciepłem, bakterie ulegają zniszczeniu, a pory stają się  oczyszczone.

 

 Stosujemy isolaz zarówno jako samodzielną metodę leczenia trądziku młodzieńczego, bądź jako formę terapii uzupełniającej. Zabieg może być stosowany przy jednoczesnej terapii antybiotykowej. Z powodzeniem sprawdza się przy każdym odcieniu i rodzaju cery. Bardzo często zdarza się, że na isolaz decydują się Pacjenci, u których inne formy zabiegów, czy też terapia farmakologiczna zawiodły.  Isolaz powoduje odblokowanie porów, pomniejszenie ich do normalnych rozmiarów, zmniejszenie wydzielania sebum, pozbycie się bakterii odpowiedzialnych za stany zapalne.

 

Oferowana przez nas metoda leczenia trądziku jest bezpieczna i skuteczna. Istnieje niewiele   przeciwwskazań, które mogą wykluczyć terapię. Leczeniu tą metodą nie mogą być poddawani Pacjenci przyjmujący leki immunosupresyjne, przechodzący infekcje, z opryszczką, z cukrzycą i z chorobami tkanki łącznej.

 

Badania przeprowadzone w naszym gabinecie w Warszawie w 2005 r. wykazały całkowitą bezbolesność podczas stosowania metody isolaz. Aby osiągnąć optymalne efekty, potrzeba około 5 – 6 zabiegów wykonywanych w przeciągu 1 – 3 tygodni. Każde spotkanie trwa ok 15-20 minut. W naszej broszurze znajdują się zdjęcia dokumentujące, jak doskonałe efekty daje terapia isolaz. Zachęcamy do zapoznania się z materiałami.

Kontakt

Gabinet Kosmetyki Lekarskiej BELLA
Ul. Piękna 20
01-234 Warszawa
+48 22 625-33-00

Zapisy pod numerami
+48 22 625-33-00
+48 22 625-33-00

Sekretariat czynny
Poniedzialek-piątek
10.00-18.00