Jak pozbyć się trądziku - leczenie światłem LED

LED TriWings to innowacyjny system leczenia łagodnych form trądziku oraz niwelowania blizn pozostałych po trądziku młodzieńczym. Od czasu wprowadzenia LED TriWings, obserwujemy doskonałe efekty terapii  światłem i wzrost popularności tej formy leczenia wśród Pacjentów naszego gabinetu w Warszawie.

 

Metodę LED TRiWings stosuje się także w leczeniu następujących przypadłości: cellulitu, rozstępów, blizn, przy łuszczycy, opryszczce, rozszerzonych naczynkach krwionośnych, bielactwie a także w profilaktyce odmładzania skóry. LED TriWings działa regenerująco na skórę. Wygładza ją i widocznie odświeża.

 

LED TriWings bazuje na widmie światła widzialnego. Specjalna głowica z lamp emituje różnokolorowe promienie: fioletowe, czerwone, niebieskie, żółte, czerwone, pomarańczowe o różnej długości. Światło wnika głęboko aż do mitochondriów komórek, pobudzając procesy metabolizmu komórkowego. By osiągnąć pożądane efekty, stosuje się niekiedy 1 -2, a czasami 10 kilkunastominutowych zabiegów. Terapia jest dopasowana do stanu dolegliwości Pacjenta - szczegóły są ustalane przez lekarza.

 

Stosując LED TriWings uzyskujemy efekt zagęszczenia skóry poprzez tworzenie nowych struktur kolagenowych, redukcji zmarszczek, detoksykacji. Skóra wystawiona na działanie światła LED lepiej wchłania kremy i substancje odżywcze z kosmetyków. Zabiegi lampą LED TriWings poprawiają ogólną kondycję skóry. W gabinecie BELLA w Warszawie, stosujemy ją często w rozmaitych kombinowanych terapiach, zarówno dermatologicznych – chociażby przy leczeniu trądziku, jak i kosmetycznych. Światło LED pozwala zniwelować blizny po trądziku pozostałe już po zakończeniu terapii leczniczej.

 

Niewątpliwą zaletą LED TriWings jest bezinwazyjność i bezbolesność zabiegów. Pacjent odczuwa tylko rozchodzące się po skórze ciepło.  Z tego powodu warto polecić LED TriWings  do leczenia trądziku młodzieńczego u nastolatków. Ponieważ LED TriWings jest bardzo łagodną metodą leczenia, istnieje bardzo niewiele przeciwwskazań do jego stosowania: ciąża, porfiria, padaczka, uczulenie na światło, nowotwory. Zabiegi można przeprowadzać o każdej porze roku i na wszystkich rodzajach cery.

 

Kontakt

Gabinet Kosmetyki Lekarskiej BELLA
Ul. Piękna 20
01-234 Warszawa
+48 22 625-33-00

Zapisy pod numerami
+48 22 625-33-00
+48 22 625-33-00

Sekretariat czynny
Poniedzialek-piątek
10.00-18.00