LECZENIE ISOTRETINOINĄ

LECZENIE ISOTRETINOINĄ, bella-derm

Isotretinoina pomaga zwalczyć nawet najbardziej uciążliwe formy trądziku. Dzięki jej działaniu już w kilka miesięcy można bezpowrotnie pozbyć się szpecących krost oraz blizn.

Czytaj więcej...

LECZENIE SYSTEMEM ISOLAZ

LECZENIE SYSTEMEM ISOLAZ, bella-derm

Leczenie trądziku izolazem polecane jest osobom o łagodnym przebiegu trądziku. Forma leczenia jest mało inwazyjna, a niezwykle skuteczna.
Czytaj więcej...

LED TRIWINGS

LED TRIWINGS, bella-derm

Światło LED TriWings doskonale eliminuje skutki trądziku, jak również regeneruje skórę, pozbawiając ją przebarwień i wszelkich defektów.

Czytaj więcej...

Witamy!

Gabinet Kosmetyki Lekarskiej „Bella” od 18 lat z powodzeniem zajmuje się leczeniem trądziku. Nasza klinika mieści się w Warszawie przy ulicy Pięknej 20. Nad gabinetem pieczę sprawuje dr Magdalena Łopuszyńska, certyfikowany dermatolog i lekarz medycyny estetycznej. W gabinecie pracuje sztab wykwalifikowanych specjalistów: chirurg plastyk dr Tadeusz Witwicki, a także doktor medycyny estetycznej Andrzej Ignaciuk, Prezes Polskiego Towarzystwa Medycyny estetycznej i AA.

 

Gabinet BELLA posiada duże doświadczenie zarówno w leczeniu zmian skórnych, jak i chirurgii plastycznej i kosmetyce. Staramy się na bieżąco wzbogacać nasze metody leczenia o najnowsze rozwiązania w każdej z dziedzin. Dużo uwagi poświęcamy leczeniu powszechne znanej przypadłości, jaką jest trądzik.

 

Trądzik młodzieńczy pojawia się w okresie pokwitania. Zdarza się występowanie trądziku wcześniej, tj w okresie przedpokwitaniowym. W wyjątkowych przypadkach utrzymuje się nawet do 50 roku życia. Spektrum ludzi borykających się z tym problemem jest zatem bardzo duże.

 

Trądzik jest schorzeniem, które nie tyle znacząco wpływa na ogólny stan naszego organizmu, co przede wszystkim powoduje dyskomfort pod względem higieny i estetyki. Niektóre odmiany trądziku powodują po dłuższym czasie powstawanie trudnych do usunięcia zmian bliznowatych. Nie warto odkładać leczenia na później. Nieleczony trądzik nasila się i nie znika wraz z wiekiem.

 

Zasadniczo wyróżnia się dwa typy zmian trądzikowych. Zaskórniki otwarte powstają, gdy łój zostanie zablokowany tuż u ujściu kanalika. Widoczna we wnętrzu zaskórnika ciemna wydzielina to mieszanka łoju i martwych komórek gruczołu łojowego. Zaskórniki zamknięte są zagnieżdżone głęboko we wnętrzu mieszków. Mieszki włosowe na skutek stanu zapalnego ulegają otorbieniu, co powoduje powstawanie białych krost.

 

LED TRIWINGS, bella-derm

 

W naszej klinice dobieramy leczenie zawsze ze względu na indywidualne potrzeby pacjenta. Świadczymy usługi zarówno medyczne, jak i kosmetyczne, które pozwalają uspokoić skórę i przywrócić jej równowagę. Spośród zabiegów medycznych oferujemy Państwu: leczenie isotretinoiną, leczenie systemem ISOLA, LED TriWings. Każda z metod jest szczególnie efektywna w zależności od wieku, przebiegu choroby, indywidualnych skłonności, które oceniają nasi specjaliści. Prócz samego leczenia proponujemy Państwu także środki łagodzące i upiększające skórę, tj pilingi, thalgodermyl, czy środki nawilżające. Używamy delikatnych kosmetyków, bazujących na algach i minerałach morskich.

Kontakt

Gabinet Kosmetyki Lekarskiej BELLA
Ul. Piękna 20
01-234 Warszawa
+48 22 625-33-00

Zapisy pod numerami
+48 22 625-33-00
+48 22 625-33-00

Sekretariat czynny
Poniedzialek-piątek
10.00-18.00